Altinkaya 24 saat araba çekici Tekin

 

 

Yol yardım Yolda Kalmayın 0850 611 0 776Yol yardım 0850 611 0 776 arabası olan herkesin zor halde kaldığı anlarda ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi, 17 yıldır yapmaktayız. istanbul vilayet sınırları arasında verdiğimiz cazibeli hizmeti ile arıza, kaza ve yolda kalmanıza neden olan tüm sorunlarda, aracınızı en hızlı ve güvenli şekilde çekerek, istediğiniz yere nakletmekteyiz. Hızlı ve güvenli müdahale yapan tecrübeli ekibimiz aynı sürede arızaları gidermek ve destek hizmetleri içine giren akü, yakıt benzeri araç yardım konularında da destekçi olmaktadır. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim seçeneklerimizle, karşılaşabileceğiniz tüm araç arızalarında araç yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait bütün oto kurtarıcı araçlar, istanbul’un tüm ilçelerine en geç 30 dakika arasında ulaşabilmektedir.

çekici
Hangi Araçlara çekimli Hizmeti Vermekteyiz?
yol yardım
yol yardım
firma kadromuz içinde bulunan yol yardım araçlar ile her çeşitli vasıta kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. deneyimli personellerimiz ile günün her saatinde, hem oto yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. karşınıza çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru biçimde onarım edilmesini sağlamaktadır, talebinize göre aracınızı götürülmesini dilediğiniz yere naklediyoruz.

 

 

Yol Yardım Hizmeti ücreti Ne Kadardır?Semtine göre cekici ve vasıta yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üzerinden ve ya web sayfası üstünden fiyat teklifi talep edilmesi doğrultusunda, ücretler hakkında net bilgi alabilirsiniz. istanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, kötü sürprizleri uzman kadrosu ile YöK etmenize destekçi olur.

araç kurtarma dışında hizmetlerimiz
Gerek araç kurtarma gerekse başka hizmetlerimiz istanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı durumlarda yakın illere de servislerimiz söz meselesidir. Acil kurtarmalar için güvenle bizi arayabilirsiniz. vasıta kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunmakta. Bunlardan bir tanesi de vasıta yardımdır. Istanbul Yol Yardim Oto destek hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardımı, akü yol destek, ağır ticari vasıta Oto destek ve yakıt yol yardımı bulunmaktadır. araç galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım olarak iki ayrı konseptte hizmet vermekte olup gerekli son teknolojik donatıya sahiptirler. vasıta kurtarma ve yol yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.


çekici

kurtarıcı

kurtarma

oto çekici

oto kurtarıcı

oto kurtarma

yol yardım

 

 

TEKİN ALTINKAYA 0850 611 0 776
Kendi otomatik cazibeli kamyon işine sahip olmak son derece kârlı bir meslek olabilmekte. Otomatik çekme işletmelerini işleten girişimciler çoğunlukta istikrarlı kârlardan yararlanırlar. Otomatik cazibeli kamyon sahipleri, bir kamyon, bir meslek planı, bir işletme ruhsatı ve sigorta ile operasyonlarına başlayabilirler. Her süre çekilecek araçlara ihtiyaç bulunur. Bu, oldukça çok işletme sahibi için istikrarlı, pratik şekilde resesyona dayanıklı bir iş ile sonuçlanır. Haftanın herhangi bir gününde, türlü nedenlerden ötürü çekilmesi gereken bir dizi vasıta bulunmaktadır. Nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

 

 

TEKİN ALTINKAYA 0850 6110776
Otomatik çekimli kamyon işinizi bir kamyonla başlatırsanız, çok aşırı kısa zamanda kafanızın üzerinden geçemezsiniz. Tek Istanbul Oto Kurtarma bir kamyonla, maliyetlerinizi yönetebilir ve gerçek net gelirinizin, planlanan gelire, meslek planınıza göre mi uyduğunu belirleyebilirsiniz. Bu, eğer varsa, işletmenizdeki zayıflıkları incelemenize de imkan tanır. ayrıca kuvvetli yanlarınızı belirlemenize de imkan tanır. Bu kendi kendini değerlendirme önemlidir, nedeni ise kuvvetli ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, gerektiğinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

 

İstanbul İçi Hızlı HizmetOto yedekte servis işletmesi başlatırken, saatlerce servis kurmanız gerekecektir. mahalli ve eyalet hükümet kurumlarıyla sözleşmeleri güvence altına almak için 24 saat hizmet sunmanız gerekmektedir. Devlet kurumları ve birçok işletme, 24 saat her gün 24 saat çekilmeleri gerektiğinden 24 saat çekme servisi ilgi ediyor.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Altinkaya 24 saat araba çekici Tekin”

Leave a Reply

Gravatar